online-destek
Çadır İmalatı

Otuz yılı aşkın bir süredir aynı sektörde hizmet veren ve yılların getirdiği birik ve tecrübe ile alanının öncü kuruluşları içerisinde yer alarak tercih sebebi olan firmamız başta çadır olmak üzere bu gurup içerisinde yer alan bütün muhafaza ve bariyer sistemlerinin imalat, pazarlama ve montajını yapmaktadır. Bununla birlikte çadır çözümlerini gerçekleştirdiği alanların iç donanım ve dizaynları için gerekli olan donanım ve ekipmanların tedariki ile birlikte uygulamasını da yapan şirketimiz kapsamlı çadır sistemlerine imzasını atar.

Bu güne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluş ile çalışma olanağı bulan, başta fantüp ve depo çadırı olmak üzere onlarca farklı çadır çözüm ve uygulamasını hizmetleri altında toplayan kuruluşumuz; şantiye çadırı, spor sahası, manej ve tenis kortu çadırlarının birinci sınıf uygulayıcı şirketi haline gelmiştir. Bununla birlikte şantiyeler için yapılan çadırların iç donanımı için gerekli ranza, battaniye, masa, sandalye yatak, spor sahalarına uygulanan çadırlar için ise aydınlatma, tribün, havalandırma, çim ve kum detaylarının çözümlerini de bizzat sağlayan firmamız tam donanımlı ve kapsamlı bir hizmet sunar.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı, yüzde yüz memnuniyetten asla ödün vermeyen şirket misyonu ve daima yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen vizyonu ile son derece ekonomik, pratik ve uzun ömürlü olan çadır çözümlerinin uygulamalarını gerçekleştiren kuruluşumuz, kaliteden asla ödün vermeden mümkün olan en ekonomik fiyatlı çadır sistemleri pazarlamayı amaç edinmiştir.

#

ÇADIR

ÇADIR İMALATI

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

RANZA İMALATI

İNŞAAT RANZASI

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

MANEJ ÇADIRI

MANEJ ÇADIR İMALATI

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞANTİYE ÇADIRI

ŞANTİYE ÇADIRI ÜRETİMİ

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

SPOR SAHASI

SPOR SAHASI ÜRETİMİ

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın